Ocieplenia poddaszy

W aktualnie niestabilnej sytuacji gospodarczej, firma nasza postanowiła poszerzyć swoją ofertę rynkową  i częściowo powrócić do branży budowlanej skąd wywodzi się również spora część naszej załogi. Biorąc pod uwagę stale rosnące koszty wszystkich rodzajów energii, właściciele budynków jedno i wielorodzinnych będą dążyć do ograniczenia kosztów ogrzewania i klimatyzowania swoich budynków. Wychodząc naprzeciw tym tendencjom uruchomiliśmy fachowe doradztwo z dziedziny ocieplania oraz docieplania poddaszy, w celu dobrania optymalnego sposobu termoizolacji, dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klienta.

Oferujemy:

– Wykonanie ocieplenia poddasza opcjonalnie wełną mineralną, watą szklaną, styropianem lub pianką izolacyjną nanoszoną metodą natryskową.

– Wykonanie paraizolacji.

– Wykonanie wykończenia podłóg i sufitów poddasza według indywidulanych potrzeb i życzeń Klienta.

– Wykonanie powyższych usług oferujemy kompleksowo, wraz z dostarczeniem potrzebnych materiałów.

Używamy plików cookie i podobnych technologii, które umożliwiają działanie usług i funkcjonalności w naszej witrynie oraz pomagają nam zrozumieć interakcje z naszymi usługami. Klikając przycisk Akceptuj, zgadzasz się na stosowanie przez nas tych technologii w celach marketingowych i analitycznych. Zobacz Politykę prywatności