Amortyzatory sprężynowe

Amortyzatory sprężynowe do maszyn wibracyjnych

W ofercie naszej firmy znajdują się amortyzatory sprężynowe do maszyn wibracyjnych wykonane z drutu sprężynowego o średnicy od 5 mm do 26 mm. Posiadamy magazyn standardowych sprężyn, nietypowe wymiary wykonujemy na zamówienie. Oferujemy również wykonanie podkładek (talerzyków) o różnych grubościach od 6 mm do 15 mm, przeznaczonych do montażu sprężyn w różnych urządzeniach.

Amortyzatory sprężynowe stanowią ważny element składowy maszyn wibracyjnych. Części te są przeznaczone zarówno do aktywnej, jak i pasywnej izolacji od dźwięków uderzeniowych oraz wibracji. Element sprężynujący minimalizuje drgania statyczne i dynamiczne. Wysokość oraz rozmiar są wspólne dla danego typu tych elementów, co gwarantuje bezproblemowy serwis i wymianę.

Przy składaniu zapytania ofertowego związanego z amortyzatorami sprężynowymi pod maszynę wibracyjną prosimy o podanie następujących danych i parametrów:

  • średnicy drutu,

  • średnicy podziałowej,

  • wysokości (H),

  • ilości zwojów czynnych i całkowitych.

Wszystkie oferowane elementy charakteryzują się wysokim stopniem tłumienia drgań i wibracji. 

amortyzatory sprężynowe do maszyn wibracyjnych przemysłowych
amortyzatory sprężynowe do maszyn wibracyjnych przemysłowych

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Używamy plików cookie i podobnych technologii, które umożliwiają działanie usług i funkcjonalności w naszej witrynie oraz pomagają nam zrozumieć interakcje z naszymi usługami. Klikając przycisk Akceptuj, zgadzasz się na stosowanie przez nas tych technologii w celach marketingowych i analitycznych. Zobacz Politykę prywatności